КИЇВ КАНАЛЬНА 3 позняки
(068) 352-22-57
ремонт двигуна
 
Відгуки по ремонту двигуна авто
 
 
 

Мазда 6 ремонт гбц, заміна клапанів, сборка двигуна на СТО Спартак.

Автомобіль Мазда 6 2.0 2007 р.в.

 

     Діагностіка:

 

    Поганий запуск двигуна, клапана відрегульовано попередньо на другому сто.

Компресія по ціліндрам 6, 8, 6, 6 кг/см2, тепер зрозуміло чому поганий запуск.

 

     Було закручено пнєвмотестер і перевірено герметичність циліндрів, наприклад 4 го. Повітря стравлюєсться майже повністю, з вихлопної труби відчувається вітерець і шипіння, вердикт прогоріли випускні клапани, а це ремонт головки Мазда.

 

Ітак разборка двигуна за для ремонту ГБЦ Мазда.

 

    Зняття клапанної кришки, форсунок гбо і бензинових, впускного коллектора, захисту двигуна, випускного коллектора, ременя генератора, передньої кришки, цепа грм і самої ГБЦ.

Після зняття гбц Мазда зразу видно, що клапана випускні овальної форми, всього 5 штук випускнних клапанів.

 Розборка гбц Мазда, дефектовка. LFH1-15-940A ролик.

 

   Ремонт гбц Мазда складається по перше з повної розборки, мийки. Потім дефектовка клапанів, сідел. В данному випадку 5 клапанів випускних обовьязково необхідно замінити, остальні шліфувати. Сідла головки мазда 6 дуже широкі і це одна з причин, чому вони прогоріли, тому ми зробимо їх вузчими і притрем для повного прилігання з клапанами. Перед зборкою головки необхідно перевірити який зазор получиться між клапаном та розподільчим валом, це має велике значення, в випадку малого зазора необхідно торцювання клапанів.

 

     Після сборки головки блока Мазда 6 на новіх сальніках клапанів, до речі вони різні за кольором впуск і випуск, необхідно перевірити теплові зазори клапанів Mazda  і відрегулюватипри необхідності. Впуск 0.25 и випуск 0.30 мм.

 

     Поверхні площини блока циліндрів чиститься від бруду и старої прокладки, установлюється нова прокладка Мазда L3G2-10-271A, я поставив по фірмі Mazda також і нові болти гбц по Пайену.

Після сборки ГБЦ Мазда і настройки клапанів двигун Мазда 6 2.0 працює відмінно, рівно, тихо, тягне добре, як і потрібно.А на трассі пре ого-го.

 

Мазда 3 2.3 ремонт двигуна.

Регуліровка клапанців Mazda 6 

штовхачі мазда

Политика конфиденциальности Карта сайта
X
X
X
Киев, Канальная 3. Позняки

+380683522257